STOLBART Usługi Stolarskie - Bartosz Słowiak

34-240 Jordanów, Naprawa 429

tel. 515 955 693, email: stolarzmalopolska@gmail.com

O firmie

Szanowni Państwo!

Firma STOLBART Bartosz Słowiak od wielu już lat zajmuje się produkcją wyrobów z drewna oraz świadczeniem usług stolarskich. Nasze duże doświadczenie, profesjonalny park maszynowy i rzetelna, fachowa kadra pracownicza, w połączeniu z rozsądną ceną naszych usług, pozwala nam stale powiększać grono zadowolonych klientów.

Sukces naszej firmy od początku jej istnienia niezmiennie budujemy na dwóch prostych elementach: najwyższej jakości świadczonych usług oraz osiągnięciu zadowolenia klienta. Właśnie dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do dokładności wykonania naszych wyrobów oraz uczciwości, rzetelności i terminowości w realizacji powierzonych nam zleceń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zrobione schody, czy meble są wizytówką całego domu i świadczą nie tylko o jego mieszkańcach, lecz również o producencie, który je stworzył. Służymy radą, aby zamówiony produkt spełniał oczekiwania nabywcy. Wyceny i pomiarów dokonujemy bezpłatnie u klienta.

Posiadamy niezwykle bogatą ofertę produktów stolarskich, wśród których główny segment to schody drewniane (samonośne lub na betonie) oraz meble drewniane (współczesne, stylizowane i meble ze starego drewna). Oferujemy nowoczesne balustrady, których tralki mogą posiadać zdobienia metalowe elementy w kolorze chromo-nikiel lub satyna.

Oprócz schodów i mebli znajdą Państwo w naszej ofercie: balustrady balkonowe, parapety, altany ogrodowe, konstrukcje drewniane, huśtawki ogrodowe, ozdobne belki stropowe oraz wiele innych produktów z drewna.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty!
- Bartosz Słowiak (WŁAŚCICIEL) -
about me